náš príbeh2019-05-31T15:08:52+00:00

NÁŠ PRÍBEH

Krásne priestory historickej budovy na namestí a absencia tak unikátneho konceptu ako je spojenie wine baru a tapas nás presvedčila, že Bottega wine & tapas bar je to, čo by v Nitre nemalo chýbať. Miesto, kde sa budú stretávať nielen nadšenci dobrého vína, ale aj dobrého jedla. Rodiny, priatelia, kolegovia aj narodeninoví oslávenci. V našej ponuke môžete nájsť viac ako 80 druhov tých najlepších a najznámejších vín nielen zo Slovenska, ale aj z celého sveta. Zastúpenie majú dokonca aj krajiny ako Južná Afrika, Argentína, ale tiež Francúzsko, mekka pre milovníkov vína, Nemecko, Rakúsko, Taliansko, Španielsko, USA, Austrália či Nový Zéland. Takto Vás môžeme za pár hodín previesť celým svetom a popri tom Vám servírovať špeciality z našej ponuky tapas.

Z nášho wine baru si môžete vínko zakúpiť aj na domov do svojej vlastnej vinotéky s 20% zľavou. Nápady na darčeky taktiež vyriešime za Vás v podobe darčekových poukazov a ak ste tým oslávencom Vy, nezabudnite, že si ku nám môžete pozvať svojich priateľov a osláviť to v pokojnej atmosfére alebo vo veľkom štýle  u nás.

Náš tím je profesionálny, milý a ústretový, vždy pripravený poskytnúť Vám dokonalý servis a zážitok z večera. Tešíme sa na všetkých našich hostí a pamätáme si deň 7. decembra 2018, kedy sme oficiálne otvorili dvere do nášho wine & tapas baru na Kupeckej ulici v Nitre.

TAKE AWAY

Chcete mať výnimočné vína z našej ponuky vo svojom domácom wine bare? Stačí zavolať alebo vyplniť kontaktný formulár a vyzdvihnúť si ich u nás.

  VOLAŤ NA:

+421 37 650 68 96

VYPLNIŤ FORMULÁR

http://botteganitra.sk/wp-content/uploads/junove-piatky-Bottega-A3-print-page-001.jpg

VÝROKY SLÁVNYCH

„I only drink champagne on two occasions. When I´m in love and when I´m not.“
-COCO CHANEL-
„Wine makes daily living easier, less hurried, with fewer tensions and more tolerance.“
-BENJAMIN FRANKLIN-
„A bottle of wine contains more philosophy than all the books in the world.“
-LOUIS PASTEUR-
„Men are like wine – some turn to vinegar, but the best improve with age.“
-PÁPEŽ JÁN XXIII-

OUR NEWSLETTER

Zadaj svoj mail a získaj prístup k novinkám