ponuka2019-05-15T10:10:26+00:00

V našej vínnej karte nájdete starostlivo a odborne zostavený prierez toho najlepšieho čo ponúkajú slovenské a svetové vinárstva. Vychádzajúce hviezdy na scéne vín, ale tiež rokmi overenú klasiku. Zastúpenie nesmie chýbať z Francúzska, Talianska, Nového Zélandu či Rakúska. K dobrému vínu máme ponuku tapas a tak Vám už nič nebráni v tom, aby ste si k lahodnémú vínu objednali aj chutné jedlo.

VÍNNA KARTA

Máte radi zlatistý sauvignon, krvavočervené bordeaux, alebo ľahkosť bubliniek z oblasti Champagne? Okrem fľaškových u nás nájdete aj širokú ponuku rozlievaných vín. 

ZOBRAZIŤ

TAPAS

Tapas je oslavou jedla. Prečo by ste mali zasýtiť svoj žalúdok jedným veľkým sústom, keď môžete ochutnať niekoľko druhov špecialít. 

ZOBRAZIŤ

OSTATNÉ

Ochutnajte naše špeciálne navrhnuté miešané drinky, ktoré sú zajímavou kombináciou byliniek a vybraných druhov alkoholu. Novinkou sú tématické drinky „for him & her“. 

ZOBRAZIŤ

PONUKA

VÍNNA KARTA

Máte radi zlatistý sauvignon, krvavočervené bordeaux, alebo ľahkosť bubliniek z oblasti Champagne? Okrem fľaškových u nás nájdete aj širokú ponuku rozlievaných vín. .

ZOBRAZIŤ

PONUKA

TAPAS

Tapas je oslavou jedla. Prečo by ste mali zasýtiť svoj žalúdok jedným veľkým sústom, keď môžete ochutnať niekoľko druhov špecialít. .

ZOBRAZIŤ

PONUKA

OSTATNÉ

Ochutnajte naše špeciálne navrhnuté miešané drinky, ktoré sú zajímavou kombináciou byliniek a vybraných druhov alkoholu. Novinkou sú tématické drinky „for him & her“. .

ZOBRAZIŤ

TAKE AWAY

Chcete mať výnimočné vína z našej ponuky vo svojom domácom wine bare? Stačí zavolať alebo vyplniť kontaktný formulár a vyzdvihnúť si ich u nás.

  VOLAJTE NA:

+421 37 650 68 96

VYPLNIŤ FORMULÁR
Poznáte náš príbeh?

DARČEK KTORÝ POTEŠÍ

Vyberte si z našej ponuky darčekových poukazov v cenových hladinách 20, 30€ alebo 50€ a potešte svojich blízkych darčekom, ktorý si vychutnajú. Veď čo je lepšia kombinácia ako dobré víno, chutné jedlo a útulné priestory nášho wine & tapas baru.

Hľadáte miesto na oslavu s priateľmi? Rezerváciu miesta si u nás môžete spraviť vopred.

Darčekový poukaz v niekoľkých cenových hladinách zaručene poteší každého.

Ak hľadáte darček, alebo Vám u nás nejaké víno zachutilo a chceli by ste ho mať v domácej vinotéke, zakúpiť si ho môžete s 20% zľavou.

OUR NEWSLETTER

Zadaj svoj mail a získaj prístup k novinkám